Önbizalommal várják a SZESE játékosai a hétvégi, Komló elleni összecsapást. Bár még hosszú a szezon, ez a mérkőzés várhatóan döntően befolyásolja majd, hogy ki juthat fel az első osztályba az év végén.
Cikkünk frissítése óta eltelt 14 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Három alpolgármestere van már Pintér Bencének
Tóth Péter kabinetfőnök mostantól Pintér Bence polgármester harmadik helyetteseként folytatja munkáját a győri önkormányzatnál. Harmadik nekifutásra megszavazták alpolgármesternek Tóth Pétert, aki a szociális ügyekért, illetve...






