Szlovén-magyar gazdasági fórumot tartottak a Győr-megyei Kereskedelmi és Iparkamarában. A megbeszélésen jelen volt a szlovén nagykövet, aki azt szeretné, hogy a két ország közötti jó kapcsolat a közös gazdasági vállalkozások révén tovább erősödjön.
Cikkünk frissítése óta eltelt 15 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Messi tovább növelte világbajnoki gólrekordját
Újabb mérföldkőhöz érkezett Lionel Messi a labdarúgó-világbajnokságokon. Az argentin klasszis immár 19 találattal vezeti a vb-k örökgóllövőinek ranglistáját, ráadásul egy újabb rekordot is felállított. Az...






