November 13-án tartották Tatabányán a Szociális Munka Napja alkalmából megrendezett ünnepséget a Szent Teréz Idősek Otthonában. A rendezvényen Tatabánya város szociális tevékenységeiről volt szó, valamint a Jubileumi rajzpályázat alkotásaiért járó díjakat osztották ki.
Cikkünk frissítése óta eltelt 14 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Rekordközeli részvétellel zajlott a Balaton Átevezés: több mint négyezren lapátoltak a...
A rendkívüli hőség sem riasztotta el a résztvevőket: több mint négyezren teljesítették a Zamárdi és Tihany közötti nyolc kilométeres távot a kilencedik Balaton Átevezésen. Több...






