Szombaton lesz a Föld Órája, ami azt jelenti, hogy világszerte több település is lekapcsolja 1órára fényforrásait. A 2007-ben indult kezdeményezéshez Győr idén is csatlakozott, A Nádorvárosi Ének – Zenei Általános Iskolában a tanítók különös gondot fordítottak arra,hogy diákjaikkal megismertessék ennek az eseménynek a jelentőségét
Cikkünk frissítése óta eltelt 11 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Budapesti fagylaltozó készítette el az év legjobb fagyiját
Kihirdették az Év Fagylaltja verseny győzteseit: az idei abszolút győztes egy budapesti kézműves fagylaltozó gyümölcsös különlegessége lett, de a mentes és az új tematikus...






