Változatlan célokkal vág neki a Győri ETO FC NB III-as csapata. A zöld-fehérek ugyan nem juthatnak fel a magasabb osztályba, de szeretnének fellépni a dobogóra a szezon végén amellett, hogy játékosokat nevelnek a felnőtt csapat számára.
Cikkünk frissítése óta eltelt 12 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
12 ezer tasak ivóvizet szállított ki a honvédség
A tartós hőség miatt több településre is ivóvizet juttatott el a honvédség. A legtöbb, ötezer tasak vizet Tiszaújvárosba szállították a hétvégi rendezvények biztosítására. A kormány...






