Évente egyszer van lehetőség ilyen jellegű karbantartásra. Egyébként a berendezések meghibásodása minden esetben a szolgáltatás kiesését jelentené, és ha a hiba télen lépne fel, az a távhőfelhasználókat kellemetlenül érintené. Ezért nyáron indokolt a karbantartási munka elvégzése, amikor az a legkisebb kellemetlenséget okozza.
Az éves karbantartás során szerzett tapasztalatokat felhasználják a következő évi beruházási, felújítási tervek elkészítésénél. A villamos berendezések nyári karbantartása, és az ezzel együtt járó néhány órás melegvíz-szünet teszi lehetővé, hogy a következő fűtési időszakot elektromos üzemzavar nélkül tudja teljesíteni a Győrhő.
Cikkünk frissítése óta eltelt 17 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Vb-2026 – Negyven évet kellett várni az újabb NB I-es gólra
Negyven év után született újra olyan gól a futballvilágbajnokságok történetében, amelyet a magyar élvonalban futballozó játékos szerzett: Nadir Benbuali, a címvédő ETO FC algériai...







