Biztonságosabbá tették a kerékpárút egy szakaszát a győri Szövetség utcában. Erre azért volt szükség, mert sokan figyelmen kívül hagyták a behajtani tilos táblát. Szembe mentek a forgalommal, volt, hogy a zajvédő falnál ütközött össze két kerékpáros, ami súlyos sérüléssel végződött. Táblák, terelőelemek és útburkolati jelek hívják fel a figyelmet a veszélyre, hogy az autósok, a két keréken közlekedők és a gyalogosok időben észleljék egymást a kritikus csomópontban.
Cikkünk frissítése óta eltelt 1 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Az első és második díjat is elhozták a győri művésztanulók (VIDEÓ)
Második helyet és fődíjat szereztek a Széchenyi István Egyetem képzőművészeti iskolájának tanulói az Országos Diákfilm Fesztiválon 43 pályázó között. A Széchenyi István Egyetem fenntartásában működő...






