Taggyűlésen értékelte az elmúlt évi munkát a Kertészek és Kertbarátok Egyesülete Győrben. A rendezvényt egy borverseny színesítette, amelyre több mint negyvenen neveztek. Az italokat Európai Borlovagrend Győri Legátusának képviselői bírálták el. Első legátjuk azt mondta, a kertbarátok ma már sokkal több jó bort készítenek, mint pár évvel korábban.
Cikkünk frissítése óta eltelt 12 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Ködkamrán, fényszennyezésmérőn dolgoznak tehetséges fiatalok
Mesterségesintelligencia-alapú ködkamra, elektromágneses golyógyorsító eszköz, valamint fényszennyezésmérő műszer fejlesztését is célozták azoknak a diákoknak a projektjei, akik részt vettek a Mobilis Interaktív Élményközpont Széchenyi István...






