Rengeteg ruhát, szemetet és iratokat hagytak maguk után a menekültek a hegyeshalmi kis határnál. A hétvégén A Civil Összefogás Fórum közel 160 önkéntese segített rendbe tenni a területet. A takarítás ideje alatt sorra teltek meg a szemétgyűjtő konténerek. Az osztrák – magyar gyűjtőpontot a menekültek utolsó csoportjai szombaton este hagyták el.
Cikkünk frissítése óta eltelt 11 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Összeállt a program: háromnapos jubileumi rockfesztivál várja a közönséget Sitkén
Augusztus 20. és 22. között immár 38. alkalommal rendezik meg a Sitkei Rockfesztivált a festői környezetben található sitkei Kálvária-kápolnánál. A háromnapos jubileumi rendezvény idén...






