Cikkünk frissítése óta eltelt 14 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
Az új munka törvénykönyvéről tartanak tájékoztatót csütörtökön (febr.23.) a Megyei Kereskedelmi és Iparkamarában. Az előadássorozat most következő részében a munkaviszony létrehozásáról, módosításáról, megszűnéséről és megszüntetéséről hallhatnak az érdeklődők délelőtt 9 órától a Kamara Szent István úti székházában, a Baross Gábor konferenciateremben. A programra február 22.-én délig lehet jelentkezni, a részletekről a www.gymskik.hu oldalon tájékozódhatnak.
NEKED AJÁNLJUK
Bemutatta autóját a SZEnergy: ötödször is az élre próbál törni
Négy győzelmet és négy világcsúcsot könyvelhetett el a győri SZEnergy az elmúlt négy évben a világ legnagyobb energiahatékonysági versenyén, a Shell Eco-marathonon. A Széchenyi István Egyetem...






