Cikkünk frissítése óta eltelt 15 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
Egy idős asszony november 21-én, dél körül Győr egyik belvárosi üzletéből, a rakodó pultról vitt el egy őrizetlenül hagyott táskát a tulajdonos személyes irataival, orvosi papírjaival és vásárolt termékeivel együtt. A rendőrség kéri, hogy aki bármit tud az esetről, jelentkezzen a Zrínyi utcai kapitányságon, vagy hívja a 107-es illetve a 112-es ügyeleti számokat.
NEKED AJÁNLJUK
Magyar Bajnok lett a Győri Lövészklub férfi csapata
A Győri Lövészklub felnőtt férfi mozgócéllövő (futócéllövő) csapata kiváló teljesítménnyel, ismét aranyérmeket és bajnoki címet szerzett a Keszthelyen rendezett Országos Bajnokságon. A csapat rutinos és kiemelkedő versenyzőkkel...






