A taxis Békéscsabán vette fel utasait, akik Budapestre akartak utazni. Már a főváros határában jártak, mikor a három férfi megkérte a sofőrt, hogy újabb összeg fejében vigye őket Bécsbe. Az M1-esen Komáromnál állították meg őket a rendőrök. A három koszovói állampolgár közül kettőt a bicskei befogadó állomásra szállítottak, harmadik társuk ellen viszont a Csongrád Megyei Rendőr-főkapitányság folytat eljárást, így őt Szegedre vitték.
Cikkünk frissítése óta eltelt 13 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Országszerte nagyon erős lesz az UV-B sugárzás
A HungaroMet figyelmeztetése szerint az ország egész területén a figyelmeztetési küszöböt meghaladó UV-B sugárzásra kell számítani szombaton, ezért különösen fontos a megfelelő védekezés. A legfrissebb...






