Már látogatható a Téli tárlat Győrben. A kiállítást az Alkotó Rajztanárok Társasága negyedik alkalommal rendezte meg, cél pedig továbbra is a vizuális kultúra népszerűsítése. A Napóleon-házban tekinthetők meg az alkotások.
Cikkünk frissítése óta eltelt 12 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Eljött ez is: szombattól III. fokú hőségriasztást adnak ki
Dr. Szabó Enikő helyettes országos tisztifőorvos a HungaroMet Magyar Meteorológiai Szolgáltató Nonprofit Zrt. előrejelzési adatait figyelembe véve 2026. június 20-tól (szombat 0:00 órától) június...






