Cikkünk frissítése óta eltelt 14 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
A GYŐR-SZOL Zrt. csütörtökről péntekre virradó éjszaka alásózta a kezelésébe tartozó hidak és felüljárók, valamint a tömegközlekedési útvonalak burkolatát. Győrben pénteken reggel fél hatkor kezdett esni a hó, így a társaság megkezdte a fenntartásába tartozó területeken a hó eltakarítását. Munkagépek dolgoznak a hidakon, felüljárókon, a tömegközlekedési útvonalakon, a járdákon, és a buszmegállókban is. A hidak lépcsőin kézi erővel történik a beavatkozás, a belvárosban pedig gépek átvezénylésével és munkaerő átcsoportosításával, megerősített állománnyal végzik a síkosságmentesítést.
NEKED AJÁNLJUK
Oxygen Media Híradó 2026.06.25.
Mutatjuk a mai műsort és annak témáit: Új alpolgármestert választott Győr közgyűlése.
Országos tűzgyújtási tilalom lépett életbe csütörtöktől, a rendkívüli hőség miatt pedig meghosszabbították a vörös...






