Több éve ömlik a termálvíz egy Győrszemere határban fúrt kútból. A terület régen egy kaposvári vállalat telephelye volt, amelyik kútfúrással foglalkoztak. Ők csinálták a próbafúrásokat, amelyek során termálvizet találtak. Mielőtt a cég elköltözött lezárta az összes kutat, hiába. A színesfémgyűjtők többször is ellopták már a lefojtó szerkezetet. A tulajdonosok nem tervezik hasznosítani a termálvizet, sőt inkább szeretnék eladni a területet.
Cikkünk frissítése óta eltelt 11 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Hétfőn nagyon erős UV-B-sugárzás várható
Hétfőn figyelmeztetési kritériumot meghaladó, nagyon erős UV-B-sugárzás várható országszerte - közölte a HungaroMet. Azt kérték, mindenki fokozottan védekezzen a napsugárzás által okozott leégés ellen. Napközben...






