Ádám Árpád, a gimnázium igazgatóhelyettese elmondta, a létesítményben a fizika, a kémia, a biológia és a földrajz tantárgyakhoz kapcsolódó labormunka folyhat. A terem egyszerre két, tizennyolc tagú csoport befogadására lesz alkalmas. A programban résztvevő tizenkét általános iskola saját tanáraival tarthat majd órát a laborban.
A gimnázium délelőtt tanórákra, délután tehetséggondozásra használja majd a tervek szerint őszre elkészülő létesítményt.
Cikkünk frissítése óta eltelt 12 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Három ember tűnt el a Dunában
Három különböző helyszínen is riasztották a vízirendészeket szombaton a Dunán. Iváncsánál egy fiatal férfi holttestét megtalálták, míg a Kopaszi-gátnál és Bajánál eltűnt két embert...






