Az áprilisban indult, többfordulós megmérettetésen összesen 240 négyfős csapat vett részt, közülük a legjobb tíz küzdött a dobogó legfelső fokáért és az értékes, négynapos erdélyi utazásért. A fődíjat végül a miskolci Földes Ferenc Gimnázium Földes csapata és felkészítő tanára kapta, de ezüst és bronz elismeréssel büszkélkedhet még a székesfehérvári Ciszterci Szent István Gimnázium Sivatagi rohamkukacok és a Budapesti Fazekas Mihály Általános Iskola és Gimnáziumból a Rolex formáció is. Megyénkből a soproni Szent Orsolya Római Katolikus Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium a nyolcadik helyen végzett.
Cikkünk frissítése óta eltelt 14 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Oxygen Media Híradó 2026.06.25.
Mutatjuk a mai műsort és annak témáit: Új alpolgármestert választott Győr közgyűlése.
Országos tűzgyújtási tilalom lépett életbe csütörtöktől, a rendkívüli hőség miatt pedig meghosszabbították a vörös...






