Cikkünk frissítése óta eltelt 14 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
A győri Arrabona Európai Területi Együttműködési Csoportosulással közreműködve gyakornoki programot indíott a Széchenyi István Egyetem. A cél az volt, hogy a regionális és helyi tudásbázist bevonják a határon átnyúló gazdasági és társadalmi projektekbe, a Duna-völgy, mint ökológiai rendszer egyensúlyának megőrzésében és fenntartásában. A közös fejlesztésekben a győri egyetem is részt vett. Danka Viktória építészmérnök-jelölt témájával – határontú(l)ra kerékpáros programsorozat – 50 ezer Ft-os díjat nyert. Bartók Gyöngyi építőmérnök szakos hallgató „Kerékpárút információs hálózatának fejlesztése Győr és kistérsége között” pályamunkáját 30 ezer Ft-tal jutalmazta a cég. A díjat Sárkány Péter, a cég igazgatója adta át a Széchenyi István Egyetem két hallgatójának.
NEKED AJÁNLJUK
A hőség most felülírja a kamionstopot
A Közlekedési és Beruházási Minisztérium a harmadfokú hőségriasztás miatt részlegesen feloldja a hétvégi kamionstopot Eredetileg 2026. június 27-én, szombaton 22 órától június 28-án, vasárnap 22...






