Napirend előtt tárgyalták az oktatási intézményekkel kapcsolatos változásokat a képviselők a Mosonmagyaróvári testületi ülésen. Dr. Nagy István polgármester a fenntartással kapcsolatos kérdésekre azt a választ adta, hogy az önkormányzat nem búcsúzik a pedagógusoktól, inkább jó munkát kíván nekik.Kopetti Tamás, Jobbik-os képviselő adómódosítási kérelmet nyújtott be. A képviselők megtárgyalták a napirendi pontot, majd úgy döntöttek, hogy a város működőképességének fenntartásához az adóemelés nem szükséges. A testületi ülés 21 pontja között szerepelt még többek között az önkormányzat III. negyedéves beszámolójának elfogadása és a költségvetési rendelet módosítása is.
Cikkünk frissítése óta eltelt 14 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Kaptak egy nap haladékot a szúnyogok
Mutatjuk a Győr-Szol közleményét. "A Győr-Szol Zrt. értesíti a lakosságot, hogy a 2026. június 23-ra, kedd estére meghirdetett földi kémiai szúnyoggyérítés a kedvezőtlen időjárási viszonyok...






