Kenyérért indult el a két gyanúsított, végül a vásárlást követően fémgyűjtésbe kezdtek. Hazafelé tartva „ugrottak be” egy általuk gazdátlannak vélt telephelyre, ahol a talált vasat hátizsákjukba pakolták. Egy lakókocsit is találtak a területen, abba szintén benéztek. Ekkor zavarta meg őket egy állampolgár, aki a telep tulajdonosához kísérte őket. A sértett azonnal hívta a rendőrséget. A járőrök a férfit és fiatalkorú társát előállították a Tatabányai Rendőrkapitányságra, ahol ellenük – szabadlábon hagyásuk mellett – dolog elleni erőszakkal kisebb értékre elkövetett lopás elkövetésének megalapozott gyanúja miatt indított eljárást.
Cikkünk frissítése óta eltelt 13 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Kaptak egy nap haladékot a szúnyogok
Mutatjuk a Győr-Szol közleményét. "A Győr-Szol Zrt. értesíti a lakosságot, hogy a 2026. június 23-ra, kedd estére meghirdetett földi kémiai szúnyoggyérítés a kedvezőtlen időjárási viszonyok...






