Elindult Győrben is a 3 hektár feletti állami földterületek árverezése. Gőgös Zoltán, az MSZP elnökhelyettese sajtótájékoztatóján úgy fogalmazott, ezzel az elmúlt 25 év legnagyobb galádsága kezdődött el Magyarországon. Magyar Zoltán, a Jobbik országgyűlési képviselője szerint az állam összes nemzeti vagyonát feléli, közben pedig tovább folyatódik az ország eladósodása.
Cikkünk frissítése óta eltelt 11 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Ezt javasolja a győri kórház: ennyit igyunk
A nyári hőségben a megfelelő hidratáltság kulcsfontosságú. A hosszú, meleg napok jelentősen növeli a szervezet folyadékigényét. Az ilyenkor természetes izzadással nemcsak vizet, de ásványi...






