A trianoni békediktátum aláírásának 98. és az Országzászló-emlékmű felavatásának tizedik évfordulójáról emlékeznek meg Győrben június 4-én, hétfőn. A Szent László Hagyományőrző Egyesület sajtótájékoztatóján elhangzott, három évre és egy új városvezetésre volt szükség ahhoz, hogy a kisalföldi megyeszékhelynek ismét legyen Országzászlója. Az erre vonatkozó petíciót több ezren írták alá, az emlékmű avatásán pedig mintegy ötezren vettek részt.
Cikkünk frissítése óta eltelt 8 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Egy hónap múlva indul a 35. Művészetek Völgye
Július 24. és augusztus 2. között immár 35. alkalommal várja a látogatókat Magyarország legnagyobb összművészeti fesztiválja, a Művészetek Völgye. A Kapolcs, Taliándörögd és Vigántpetend...






