Július 1-étől, önkormányzati feladat a lakossági hulladék összegyűjtése. A Mosonmagyaróvár Nagytérségi Hulladékgazdálkodási Önkormányzati Társulásnak, az elsők között sikerült többségi tulajdont szereznie egy hulladékgazdálkodási cégben.
Cikkünk frissítése óta eltelt 13 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
3 éves lett az örömfutás: szombaton koccintással, befutóajándékkal és örömúszással is...
A héten múlt pontosan 3 éve, hogy a Széchenyi Egyetem jóvoltából Győrben elindult az UNI GYŐR ÖRÖMFUTÁS szabadidős sportesemény-sorozat. Az Aranypart II. szabadstrandról rajtoló eseményt...






