A rendezvényen nem csak Győr-Moson-Sopron megyéből, hanem többek között Somlóról, a Balaton vidékéről és az Alföldről is érkeztek vendégek. Az este során rendezett játékok és tombola befolyt díját jótékony célra ajánlották fel a szervezők, az Apáczai Kar egy hátrányos helyzetű, tehetséges hallgatója tanulmányait támogatják. Az immár hagyománnyá váló bál fővédnöke Borkai Zsolt, Győr polgármestere volt. A rendezvény példaértékű összefogást tükröz a megyei Kereskedelmi és Iparkamara, a győri Önkormányzat, a Nyugat-Magyarországi Egyetem és a turisztikai vállalkozások között – hangsúlyozták a szervezők.
Cikkünk frissítése óta eltelt 12 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Eljött ez is: szombattól III. fokú hőségriasztást adnak ki
Dr. Szabó Enikő helyettes országos tisztifőorvos a HungaroMet Magyar Meteorológiai Szolgáltató Nonprofit Zrt. előrejelzési adatait figyelembe véve 2026. június 20-tól (szombat 0:00 órától) június...






