Ennio Morricone-val karöltve egy három koncertből álló európai turnén vesznek részt. Az első Torinói előadáson már túl van a zenekar. Ma Bergamóban csendülnek fel a jól ismert dallamok, míg június 28-án az orosz fővárosban, Moszkvában vendégszerepel az együttes. Most Fodor Lászlót a Filharmónikusok Kommunikációs vezetőjét hallják.
Cikkünk frissítése óta eltelt 17 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Rendkívüli hőhullámokra kell felkészülni a nyáron
Akár 40 Celsius-fokos hőség is várható a következő napokban – figyelmeztetett Gajdos László. Az élő környezetért felelős miniszter szerint a tartós forróság az emberek...





