A verseny célja, hogy ápolják a hagyományokat és elősegítsék az egyesületek utánpótlás nevelését. A hagyományteremtő versenyre szeptember 13-án, szombat délelőtt 9 órakor kerül sor Győr-Sáráspusztán, a katasztrófavédelmi igazgatóság kiképzőbázisán. A programok között szereplenk tűuoltó versenyszámok, váltófutás, kismotorfecskendő-szerelés.
Cikkünk frissítése óta eltelt 12 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
A nyári hőségben is kiemelt figyelmet fordít dolgozói védelmére a GYHG
A nyári időszakban a győri GYHG kiemelt figyelmet fordít a szabadban dolgozó munkatársak egészségének és biztonságának megóvására. A hulladékgazdálkodási feladatok jelentős része a szabad...






