Kimenekítési, kiürítési gyakorlatot tartottak az Olimpiai Sportparkban Győrben. Több száz általános és középiskolás diák foglalt helyet a lelátókon, akik a gyakorlat során megtapasztalhatták, hogy, mit kell tenniük egy váratlanul bekövetkező esemény során. A diáksereg másodpercek alatt elhagyta az épületet.
Cikkünk frissítése óta eltelt 8 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Rendkívüli hőhullámokra kell felkészülni a nyáron
Akár 40 Celsius-fokos hőség is várható a következő napokban – figyelmeztetett Gajdos László. Az élő környezetért felelős miniszter szerint a tartós forróság az emberek...






