Egy új autót adományozott a győri mentőknek az Audi Hungaria. A 150 lóerős járművet főként kiemelt szintű feladatokhoz, súlyos állapotú betegekhez fogja küldeni a mentésirányítás. Knáb Erzsébet, a vállalat személyügyekért felelős igazgatósági tagja az ünnepélyes átadáson kiemelte, az emberélet mentése a legnemesebb feladat, ezért is döntöttek a támogatás mellett.
Cikkünk frissítése óta eltelt 9 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Lovas felvonulással indulnak a Szent László Napok
Június 27-én, szombaton 10 órakor hagyományőrzők lovas felvonulásával veszi kezdetét a Szent László Napok programsorozata. A látványos menetben mintegy 70 lovas és 150 gyalogos hagyományőrző...






