Egy új, jól felszerelt MR diagnosztikai központ nyílt Győrben. A Rába Medical Center megnyitotta kapuit a betegek előtt. A hiánypótló beruházással ezentúl a páciensek gyors és minőségi ellátást kaphatnak. A megnyitó ünnepségen Simon Róbert Balázs országgyűlési képviselő azt mondta, jó hogy Budapest után most már Győrben is van egy ilyen lehetőség ahol rövid időn belül időponthoz juthat a beteg.
Cikkünk frissítése óta eltelt 7 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Újabb szakmai mérföldkő a győri gyermekellátásban
„Büszkék vagyunk arra, hogy intézményünk szakdolgozói folyamatosan bővítik tudásukat a gyermekek minél magasabb színvonalú ellátása érdekében” – olvasható a Petz-kórház közleményében. Ebből kiderül, hogy május...





