A fejlesztésnek ideje volt, hiszen csúcsidõben szinte lehetetlen parkolóhelyet találni a belváros keleti peremén. A négyszintes, felszín feletti nyitott építmény elsõsorban arra szolgál majd, hogy a belvárosba érkezõk hosszabb idõre letehessék autóikat. Gyõr-kártyával, ami hamarosan a város minden háztartásába eljut, ingyen lehet majd megállni. Enélkül a Jókai utcai parkolóház 240-300 forintos tarifája lesz érvényben a 2009 szeptemberére elkészülõ, automatizált parkolóházban – írta a Kisalföld.
Cikkünk frissítése óta eltelt 18 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Oxygen Media Híradó 2026.06.25.
Mutatjuk a mai műsort és annak témáit: Új alpolgármestert választott Győr közgyűlése.
Országos tűzgyújtási tilalom lépett életbe csütörtöktől, a rendkívüli hőség miatt pedig meghosszabbították a vörös...






