Negyven új autót kapott a Győr-Moson-Sopron Megyei Rendőrség. A szolgálati járművek ünnepélyes átadására pénteken került sor. A rendőrautók a győri, a soproni, a mosonmagyaróvári, a csornai és a kapuvári rendőrökhöz kerültek, de az egész megyét szolgálják majd.
Cikkünk frissítése óta eltelt 11 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Rendkívüli hőhullámokra kell felkészülni a nyáron
Akár 40 Celsius-fokos hőség is várható a következő napokban – figyelmeztetett Gajdos László. Az élő környezetért felelős miniszter szerint a tartós forróság az emberek...






