15 millió forintból alakítottak ki új rendőrőrsöt Győrben a Köztelek utcában. A beruházásra azért volt szükség, mert az önkormányzat Újvárosban és Szigetben is kiemelt figyelmet fordít a közbiztonság javítására. Az irodák megnyitásával a körzetben folyamatos rendőri jelenlétet ígértek az ünnepélyes átadáson.
Cikkünk frissítése óta eltelt 13 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Vb-2026 – Negyven évet kellett várni az újabb NB I-es gólra
Negyven év után született újra olyan gól a futballvilágbajnokságok történetében, amelyet a magyar élvonalban futballozó játékos szerzett: Nadir Benbuali, a címvédő ETO FC algériai...






