Fekete Dávid és Szeles Szabolcs, az érintett területek önkormányzati képviselői elmondták, mivel sok helyen hiányoztak az utcanevek táblái, jogos lakossági igény volt ezek pótlása. A környék a Jedlik híd és a hozzá tartozó úthálózat-fejlesztés, valamint az újvárosi rehabilitáció révén is több milliárdos nagyságrendű fejlesztésben érintett, de emellett a képviselők fontosnak tartják, hogy a kisebb volumenű, mégis az itt élőket szolgáló fejlesztésekre is figyeljenek, ezért kezdeményezték az utcanév-táblák pótlását, amik a forgalmasabb csomópontokra kerültek ki. A mintegy egymillió forintos beruházást képviselői és részönkormányzati keretből finanszírozták, a kivitelezést pedig a Győr-Szol Zrt. végezte.
Cikkünk frissítése óta eltelt 14 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Oxygen Media Híradó 2026.06.25.
Mutatjuk a mai műsort és annak témáit: Új alpolgármestert választott Győr közgyűlése.
Országos tűzgyújtási tilalom lépett életbe csütörtöktől, a rendkívüli hőség miatt pedig meghosszabbították a vörös...






