Cikkünk frissítése óta eltelt 8 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
Tovább bővült a fizetőparkolók köre Győrben. A Bem tér teljes területe július elsejétől teljes egészében fizetőssé vált az ott lakók kérésére. Így a belvárosba tartók már nem tudnak ingyen parkolni, így nem foglalják a helyet a lakók elől.
NEKED AJÁNLJUK
A nyári hőségben is kiemelt figyelmet fordít dolgozói védelmére a GYHG
A nyári időszakban a győri GYHG kiemelt figyelmet fordít a szabadban dolgozó munkatársak egészségének és biztonságának megóvására. A hulladékgazdálkodási feladatok jelentős része a szabad...






