Az autópálya hegyeshalmi átkelőjénél ellenőriztek egy személyautót reggel nyolc órakor.A magyar kocsit egy érdi férfi vezette, utasai pakisztáni állampolgárok voltak. A négy férfi a debreceni befogadó állomás által kiállított tartózkodási engedéllyel igazolta magát, ami továbbutazásra nem jogosította fel őket.Ugyanekkor a hegyeshalmi vasútállomáson a RailJet nemzetközigyorsvonatról egy öt fős afgán családot szállítottak le amosonmagyaróvári határrendészek. A szülők és három gyermekükugyancsak a debreceni befogadó állomás által kiállított tartózkodásiengedélyt tudta személyazonosításra felmutatni. A kilenc migráns idegenrendészeti meghallgatása jelenleg folyamatbanvan.
Cikkünk frissítése óta eltelt 14 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Oxygen Media Híradó 2026.06.26.
Mutatjuk a mai műsort és annak témáit: Forgalomkorlátozásokra kell készülniük az M19-es autóúton közlekedőknek.
Jelentős forgalomkorlátozásra kell készülni Győrben is: július hatodikától, hétfőtől lezárják a Zrínyi...






