Az üzem 2008 év végén zárt be, azóta nem kevesebb, mint 16 alkalommal írtak ki pályázatot a felszámolók. Idén júliusban végre sikerült befektetőt találni, aki csaknem 1 milliárd Ft állami támogatást is nyert arra, hogy újra meginduljon a higiéniai és háztartási papírgyártás az üzemben.
Cikkünk frissítése óta eltelt 14 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Az ELTE támogatja a kutatóközpontok kiválását
Lezárult az Eötvös Loránd Tudományegyetemen az a véleménynyilvánító szavazás, amely a 2025-ben az intézményhez került négy kutatóközpont jövőjéről szólt. A voksolás eredménye alapján a...






