Először ülésezett a Győr-Moson-Sopron Megyei Közgyűlés a nyári szünet után. Szó esett a megye első féléves gazdálkodásáról, illetve az idei költségvetés módosításáról is.
NEKED AJÁNLJUK
Ezt javasolja a győri kórház: ennyit igyunk
A nyári hőségben a megfelelő hidratáltság kulcsfontosságú. A hosszú, meleg napok jelentősen növeli a szervezet folyadékigényét. Az ilyenkor természetes izzadással nemcsak vizet, de ásványi...






