Cikkünk frissítése óta eltelt 15 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
Utolsó ülését tartotta idén a Győr-Moson-Sopron Megyei Védelmi Bizottság. Az ülésen felidézték az idei év kiemelt feladatait, valamint elhangzott, hogy 2012. január elsejétől egységes rendszerben működik majd a magyarországi katasztrófavédelem. A változásoktól a hatékonyabb megelőzést, és jobb együtt működést remélnek a szakemberek. Sallai Péter tűzoltó ezredes a megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság igazgatója a katasztrófavédelmi törvény változásaiból adódó feladatokról tartott előadást. A napirendi pontok között volt a téli időjárásra való felkészülés, amelyről Sümegi Péter, a Magyar Közút Nonprofit Zrt. Megyei Igazgatóságának vezetője beszélt rádiónknak:
NEKED AJÁNLJUK
Oxygen Media Híradó 2026.06.25.
Mutatjuk a mai műsort és annak témáit: Új alpolgármestert választott Győr közgyűlése.
Országos tűzgyújtási tilalom lépett életbe csütörtöktől, a rendkívüli hőség miatt pedig meghosszabbították a vörös...







