Cikkünk frissítése óta eltelt 14 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
Útlezásárokra számíthatnak az autósok szombaton (szept.22.) Győrben, az I. BingaFesztivál programjai miatt. Reggel 7 órától este 22 óráig az Egyetemi Sportcsarnokkal szemközti parkoló bejáratának vonalától a Jedlik-híd Egyetem felőli lábánál lévő lemezes parkoló kijáratáig lesz lezárás, este 18 óra és 22 óra között pedig a Jedlik-híd Egyetem felőli lábánál elhelyezkedő lemezes parkoló kijáratától a Kálóczy téri körforgalmon keresztül a Jedlik hídon át – Töltésszer utcai körforgalomig számíthatunk korlátozásra. Az Új – Tudástér alatti illetve melletti, a kollégiumok mögötti, és a Mobilis Központ melletti parkolók a rendezvények ideje alatt nem használhatók.
NEKED AJÁNLJUK
Négy egyetem lesz az 50. EFOTT házigazdája – a Széchenyi...
Négy felsőoktatási intézmény - a Budapesti Gazdasági Egyetem (BGE), az Eötvös Loránd Tudományegyetem (ELTE), a Pannon Egyetem és a Széchenyi István Egyetem - lesz...






