Eltelt a nyár utolsó napja, aki tehette kihasználta,hogy nyári meleggel búcsúzott a szünidő. Pénteken kezdődik az iskola, csütörtökön azonban még sokan döntöttek úgy, hogy strandolnak egy utolsót az ősz beköszönte előtt.
Cikkünk frissítése óta eltelt 9 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Három győri kézilabdázó az idény álomcsapatában
A Bajnokok Ligája-ezüstérmes Győri Audi ETO KC női kézilabdacsapatának három játékosa került be az idény álomcsapatába az európai szövetség (EHF) szavazásán. Az EHF honlapjának keddi...






