A Mosonmagyaróvári Rendőrkapitányságra január 30-án tett bejelentést a sértett. A két dunaszigeti és kimlei tinédzser kihallgatásuk során elmondta, hogy az étteremben gazdátlanul találták a tárcát, amit táskájukba rejtve magukkal vittek. A benne talált pár száz forintot elosztották, míg a kártyát egyikük megpróbálta használni, de sikertelenül. A Mosonmagyaróvári Rendőrkapitányság a 16 éve fiatalok ellen indított nyomozást lezárta, az ügy iratait szeptember 17-én vádemelési javaslattal megküldte a Győri Járási Ügyészség Fiatalkorúak Ügyészének.
Cikkünk frissítése óta eltelt 13 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Nehogy az autóban hagyjuk a gyermeket vagy a kutyát!
A napon, vagy akár csak félárnyékban parkoló autó belső hőmérséklete ilyenkor a 70 Celsius-fokot is meghaladhatja, életveszélyes abban tartózkodni. Idén már történt olyan eset, amikor a...






