Május 23-án este érkezett a bejelentés arról, hogy a családi házudvarán lévő másfél méter mély kerti tóba esett egy kisfiú. A rendőri vizsgálat megállapította, hogy a másfél éves gyermek két nővérével együtt volt az udvaron, amikor az őket felügyelő édesapa rövid időre magára hagyta a kicsiket. A házból kisiető édesanya a kerti tóban találta másfél éves kisfiát. A helyszínen a mentőszolgálat munkatársai a gyermeket újraélesztették és kórházba vitték, ám ott június 10-én meghalt. A gondatlanságból elkövetett emberölés vétségének megalapozott gyanúja miatt folytatott nyomozás iratait vádemelési javaslattal küldték meg a Győr-Moson-Sopron Megyei Főügyészségnek.
Cikkünk frissítése óta eltelt 13 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Kaptak egy nap haladékot a szúnyogok
Mutatjuk a Győr-Szol közleményét. "A Győr-Szol Zrt. értesíti a lakosságot, hogy a 2026. június 23-ra, kedd estére meghirdetett földi kémiai szúnyoggyérítés a kedvezőtlen időjárási viszonyok...






