Cikkünk frissítése óta eltelt 15 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
Az idén tizenharmadik alkalommal megrendezett Vállalkozók Napján – a kormány képviselőjének társaságában – ismét átadták a köztársasági elnöki és Nemzetgazdasági miniszteri kitűntetéseket, valamint az Év Vállalkozója Díjakat. A Nemzetgazdasági Minisztérium „Magyar gazdaságért” – díját megyénkből Sragner László, a Sragner&Sragner Kft.tulajdonosa, az „Év vállalkozója” – díjat pedig Kocsis Róbert, a Patent Holding Kft., és Prohászka Ottó a Tutti Kft. tulajdonosa vehette át.
NEKED AJÁNLJUK
Oxygen Media Híradó 2026.06.23.
Mutatjuk a mai műsort és annak témáit: Nemzetközi egyetemi, kormányzati és iparági döntéshozók látogattak el Győrbe.
Több mint négyszáz fiatal méri össze tudását a World Robot...






