Igazi rangadóra készül a Győri Audi ETO KC a hétvégén a női kézilabda bajnokok ligájában, hiszen a Larvik látogat majd az Audi Arénába. A két csapat általában mindig parázs csatákat játszik egymással és tavaly ugyan nem találkoztak a BL-ben, az is kijelenthető, hogy az egész mezőnyből talán ők ismerik a legjobban egymást.
Cikkünk frissítése óta eltelt 9 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Lezárják a Kossuth-híd kerékpárútját karbantartási munkák miatt
A Kossuth-híd (ismertebb nevén Révfalusi híd) kerékpárútján az acélszerkezetek csatlakozásánál található, elhasználódott dilatációs elemek cseréjére kerül sor 2026. június 23-án és 24-én. A munkálatok során...






