Két férfi egy félreeső vasúti vágányon leállított tartálykocsi plombáján keresztülhúzott vasláncot levágták, majd a tartályból mintegy kétszáz liter gázolajat tulajdonítottak el. A rendőrök a környéken parkoló személygépkocsi csomagteréből több üzemanyaggal teli kannát foglaltak le. A nyomozók a gépjármű tulajdonosát, majd rövid időn belül társát is előállították a Soproni Rendőrkapitányságra, akik beismerő vallomást tettek. A Soproni Rendőrkaptányság a 41 éves farádi lakos és a 25 éves rábatamási férfi ellen lopás vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt indított büntetőeljárást.
Cikkünk frissítése óta eltelt 12 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Oxygen Media Híradó 2026.06.22.
Mutatjuk a mai műsort és annak témáit: A „Jövő egyeteme” a témája az idei Győri Gyermekegyetemnek.
Kedd éjfélig másodfokú hőségriasztást rendelt el az ország egész területére...






