Ennek értelmében mostantól összehangoltan ellenőrzi a dohányzási tilalom betartását a vonatokon, vasútállomásokon, és a vasúti területeken a tisztiorvosi szolgálat és a vasúttársaság. A megállapodást dr. Paller Judit országos tisztifőorvos, valamint Kövesdi Szilárd, a GYSEV vezérigazgatója és Skála János vezérigazgató-helyettes látta el kézjegyével Sopronban. Az ellenőrzés idejére – jelezve azt a jegyvizsgálónak – a hatóságok illetékesei menetjegy nélkül felszállhatnak a vonatra. A vasúttársaságok az ÁNTSZ-szel közös razziákat is szerveznek a jövőben, hogy ne legyen cigarettafüst a vonatokon, állomásokon. Az intézkedés a nemdohányzók védelméről szóló törvény betartását célozza.
Cikkünk frissítése óta eltelt 14 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Változik négy vidéki hulladékudvar nyitvatartása
Pannonhalma térségébe érkeznek vasárnap az Országúti Kerékpáros Bajnokság futamai, az útzárak miatt négy településen egy nappal előbb lesz nyitva a hulladékudvar. Június 28-án, vasárnap Pannonhalma...






