Emellett fő feladat volt az intézményi integráció és a hajléktalan személyekkel végzett fejlesztések. A projekt szinte 100%-os hatékonysággal ér véget február 28-án, hiszen a 101 főből, 99-en sikeresen vettek részt a programokon. A Hajléktalan Segítő Szolgálatnál egy újabb pályázat van kilátásban, így akik a mostani programokon nem vettek részt, lesz még lehetőségük, hogy a jobb élet reményében működjenek közre a szolgálattal.
Cikkünk frissítése óta eltelt 12 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Három győri kézilabdázó az idény álomcsapatában
A Bajnokok Ligája-ezüstérmes Győri Audi ETO KC női kézilabdacsapatának három játékosa került be az idény álomcsapatába az európai szövetség (EHF) szavazásán. Az EHF honlapjának keddi...






