Vereség a BL-ben

Cikkünk frissítése óta eltelt 14 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.

Csupán egyetlen egyszer 1-2-nél vezettek a győriek a találkozón. Trefilov mester remekül felkészítette csapatát a zöld-fehérek játékából. A 10. percben 5-4 állt az eredményjelzőn, két perccel később pedig már időt kellett kérnie Konkoly Csabának, hiszen 8-4-re mentek az oroszok. Innen még sikerült felállni, egy gólra fel is zárkóztak a lányok, ám a félidő vége ismét a hazaiaké volt, szünetre 17-14-es orosz vezetésel mehettek pihenni a csapatok. Fordulás után  csökkent a mérkőzés színvonala, sajnos nagyon sok technikai hiba tarkította a játékot mindkét oldalon. Három gólnál közelebb egyszerűen nem jutott az ellenfélhez az ETO, pedig Pálinger bravúrokat is bemutatott a kapuban. A mérkőzésen a legerdményesebb győri Görbicz Anita volt, egy kivétellel az összes büntetőjét értékesítette. A lányok nem pihenhetnek sokat szerdán érkezik a Vác a Magvassyba, vasárnap pedig hazai pályán lehet kiköszörülni a csorbát a BL-ben, a horvát Podravka ellen.