Súlyos vereséget szenvedett a női kézilabda bajnokságban a Veszprém Barabás Dunatakarék KC. A győri utánpótlásra épülő csapat egyik riválisától,a Kiskunhalastól kapott ki, mindez azonban nem befolyásolja azt, hogy a rájátszásban az 5. helyért kűzdhetnek majd Róth Kálmán tanítványai.
Cikkünk frissítése óta eltelt 13 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Magyar Bajnok lett a Győri Lövészklub férfi csapata
A Győri Lövészklub felnőtt férfi mozgócéllövő (futócéllövő) csapata kiváló teljesítménnyel, ismét aranyérmeket és bajnoki címet szerzett a Keszthelyen rendezett Országos Bajnokságon. A csapat rutinos és kiemelkedő versenyzőkkel...






