Vereséggel kezdte a bajnokságot a Veszprém Barabás női kézilabdacsapata. Róth Kálmán együttese hazai pályán 30-19-re kapott ki a megerősített Dunaújvárostól. A veszprémiek a következő fordulóban az Eger ellen játszanak majd, idegenben.
Cikkünk frissítése óta eltelt 13 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Elfogták a rollertolvajt, GPS-nyomkövető volt a járművön
A győri rendőrök gyorsan reagáltak, meg persze volt egy kis szerencse is: az ellopott rolleren nyomkövető volt. Újabb elektromos roller kerülhetett vissza a tulajdonosához –...






